Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

Компенсаційні виплати працівникові, який продовжив військову службу за контрактом: що з ЄСВ?

Переглядів: 549 Коментарів: 0
загрузка...
Компенсаційні виплати працівникові, який продовжив військову службу за контрактом: що з ЄСВ?ДФСУ розглянула питання щодо оподаткування та нарахування ЄСВ на суму середнього заробітку працівнику, призваному на військову службу під час мобілізації, та звільненому у зв’язку з демобілізацією, але який продовжує військову службу за контрактом


У листі від 12.02.2016 р. №3036/6/99-95-42-02-16 податківці роз'яснили, що згідно з частиною сьомою ст. 7 Закону про ЄСВ не нараховується на виплати та не утримується ЄСВ з виплат, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Середній заробіток працівнику, призваному на військову службу під час мобілізації, та звільненому у зв’язку з демобілізацією, який продовжує військову службу за контрактом, не підпадає під цю норму. А отже, такі компенсаційні виплати є базою нарахування та утримання єдиного внеску.
Проте зверніть увагу, що ДФС у цьому листі розглядає ситуацію 2018 року.
Згідно зі змінами, внесеними Законом №909 до ст. 7 Закону № 2464, з не нараховується на виплати та не утримується ЄСВ з виплат, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та /або введення воєнного стану.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: Статті



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин