Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Внесено зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Переглядів: 1149 Коментарів: 0
загрузка...
Внесено зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгівПрийнятий Закон унеможливлює отримання земельних ділянок державної та комунальної власності в оренду без проведення земельних торгів


Сьогодні, 18 лютого, Верховна Рада підтримала у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів» (№2279), який унеможливлює отримання земельних ділянок державної та комунальної власності в оренду без проведення земельних торгів.
За вказане рішення проголосувало 228 народних депутатів України.
Законом, зокрема, встановлюється, що земельні торги проводяться відповідно до договору між організатором земельних торгів та їх виконавцем. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється організатором земельних торгів або їх виконавцем відповідно до договору, укладеного між ними, у тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів.
Витрати (видатки), здійснені організатором або виконавцем земельних торгів на їх проведення, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.
Документ містить також норму, відповідно до якої фізичні та юридичні особи, які до дня набрання чинності цим Законом одержали в установленому порядку дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок або технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність або користування земельних ділянок державної та комунальної власності, мають право на отримання таких земельних ділянок без проведення земельних торгів.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин