Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У разі припинення діяльності страхувальник повинен подати до дати зняття з обліку звіт з ЄСВ

Переглядів: 527 Коментарів: 0
загрузка...
У разі припинення діяльності страхувальник повинен подати до дати зняття з обліку звіт з ЄСВДФС зауважує: у разі припинення без правонаступника або зняття з обліку у фіскальних органах страхувальник зобов’язаний подати звіт за останній звітний період до дати держреєстрації припинення та звіти за попередні періоди, якщо вони не подавались


ГУ ДФС у Тернопільській області зазначило, що припинення господарської діяльності здійснюється відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Пунктом 8 розд. ІV Порядку обліку платників ЄСВ визначено, що для платників єдиного соцвнеску, на яких поширюється дія Закону №755, після надходження від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи або повідомлення про закриття відокремленого підрозділу із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до ЄДР, якщо на дату отримання такого повідомлення відсутній борг та закриті інтегровані картки такого платника, контролюючий орган знімає платника єдиного внеску з обліку та вносить відповідні записи до реєстру страхувальників із зазначенням дати та підстави зняття з обліку. Дані про зняття з обліку платника єдиного внеску контролюючим органом передаються до державного реєстратора.
Після проведення остаточного розрахунку платниками єдиного внеску, на яких не поширюється дія Закону №755, контролюючий орган знімає їх з обліку та вносить відповідні записи до реєстру страхувальників із зазначенням дати та підстави зняття з обліку.
Датою зняття з обліку платника єдиного внеску є дата внесення запису до реєстру страхувальників.
У разі припинення без правонаступника або зняття з обліку у фіскальних органах страхувальник зобов’язаний подати звіт з ЄСВ за останній звітний період до дати державної реєстрації припинення та звіти за попередні звітні періоди, якщо вони не подавались.
Якщо при припиненні страхувальника є правонаступник, звіт до фіскального органу подається правонаступником, якщо правонаступництво підтверджено установчими документами із зазначенням правонаступника.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин