Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Мінфін запроваджує систему верифікації соціальних виплат та пенсій

Переглядів: 594 Коментарів: 0
загрузка...
Мінфін запроваджує систему верифікації соціальних виплат та пенсійНаразі система працює в пілотному режимі. Найближчим часом Міністерство фінансів презентує її


За ініціативи Міністерства фінансів, 18 лютого Кабмін затвердив чотири Постанови, що дозволяють завершити створення нормативної бази для функціонування процесу верифікації соціальних виплат та пенсій
Міністерство фінансів активно працює над підвищенням ефективного використання бюджетних коштів. З цією метою в грудні 2018 року за ініціативи Мінфіну Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що створюють підґрунтя для проведення верифікації всіх отримувачів соціальних виплат та допомоги від держави.
Впровадження системи верифікації, розробленої Міністерством фінансів, потребувало створення нормативної бази для функціонування процесу верифікації соціальних виплат та пенсій. 11 лютого Кабінет Міністрів вже ухвалив 3 Постанови, що забезпечують підключення Міністерства фінансів України до інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон. Постанови, ухвалені Кабміном 18 лютого, завершують створення нормативної бази, необхідної для проведення верифікації, та регламентують деякі аспекти верифікації виплат внутрішньо переміщеним особам.
Даний крок надасть можливість створити аналітично-інформаційну систему електронної верифікації та моніторингу, що допоможе виявити шахраїв та "мертві душі" серед отримувачів соціальних виплат, і тим самим допоможе покращити адресність соціальної допомоги на користь найбільш нужденних верств населення.
Наразі система працює в пілотному режимі. Найближчим часом Міністерство фінансів презентує її .
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин