Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Обсяги постачання та сума ПДВ, вказані в помилковій накладній, не переносяться в декларацію

Переглядів: 486 Коментарів: 0
загрузка...
Обсяги постачання та сума ПДВ, вказані в помилковій накладній, не переносяться в деклараціюФахівці ДФС роз'яснили, як діяти платникові податку, який виявив помилку, пов'язану із зайво нарахованими податковими зобов'язаннями та складенням помилкової податкової накладної


ДФС у листі від 03.02.2016 р. №2208/6/99-99-19-03-02-15 нагадала, що у випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг та реєстрації їх в ЄРПН платник податку, з метою виправлення допущеної помилки, має право скласти розрахунок коригування до помилкової податкової накладної.
Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем (отримувачем) товарів/послуг з дотриманням визначених термінів реєстрації.
До декларації з ПДВ вносяться дані податкового обліку платника окремо за кожний звітний (податковий) період без наростаючого підсумку. Дані, наведені в податковій звітності, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника.
Таким чином, у податковій декларації з ПДВ платником податку зазначаються дані, вказані в складеній на підставі первинних документів податковій накладній та/або розрахунку коригування. Тому обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, вказані в помилковій (другій) податковій накладній та/або розрахунку коригування, не підлягають відображенню в декларації.
Висновок редакції: Тобто дані (обсяг постачання та сума ПДВ) помилково складеної податкової накладної не будуть відображатися у рядку 1 розділу І декларації з ПДВ. Відповідно не будуть відображатися у рядку 5 розділу І декларації й дані складеного та зареєстрованого РК до помилкової ПН, який її скасовує.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин