Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Помилки в електронній податковій звітності: наслідки

Переглядів: 497 Коментарів: 0
загрузка...
Помилки в електронній податковій звітності: наслідкиДФС роз’яснила чи можливе прийняття декларацій та визнання їх податковим документом у разі відсутності реквізитів, встановлених ст. 48 ПКУ, а також помилок в реквізитах (наприклад, неправильний код юрособи)


ДФС у Рівненській області у листі від 19.02.2016 р. №152/14/17-00-11-13 роз'яснила: якщо зазначений у декларації податковий номер платника податків, за яким він обліковується в органах ДФС, не відповідає коду ЄДРПОУ юридичної особи в ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки, в прийнятті даної декларації буде відмовлено з причини не відповідності формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, або відсутності платника податків на обліку у відповідному органі ДФС.
Окрім того, податківці наголошують, що податкова декларація, заповнена з порушеннями норм пунктів 48.3 та 48.4 ПКУ, вважається неподаною.
За неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки/збори податкових декларацій (розрахунків), передбачено штраф у розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (за повторне протягом року порушення - 1020 гривень).
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин