Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Неправильний код юрособи в електронній звітності: які наслідки

Переглядів: 475 Коментарів: 0
загрузка...
Неправильний код юрособи в електронній звітності: які наслідки Лист ГУ ДФС у Рівненській області від 19.02.2016 № 152/14/17-00-11-13

Регіональні податківці нагадали, що платник податків, який обрав спосіб подання податкових декларацій до органів ДФС засобами електронного зв’язку, створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення з накладанням електронного цифрового підпису посадових осіб (бухгалтера; керівника; ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків). Такий електронний документ вважається оригіналом і направляється платником через телекомунікаційні канали зв’язку до центру обробки електронних звітів ДФС України.

Тож у разі якщо зазначений у декларації податковий номер платника податків, за яким він обліковується в органах ДФС, не відповідає коду ЄДРПОУ юридичної особи в ЕЦП, що є аналогом відбитку печатки, в прийнятті такої декларації буде відмовлено. Причиною слугуватиме невідповідність формату (стандарту) електронного документа звітності суб’єктів господарювання або відсутність платника податків на обліку у відповідному органі ДФС.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин