Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Проект нової форми звіту про суми податкових пільг

Переглядів: 494 Коментарів: 0
загрузка...
Проект нової форми звіту про суми податкових пільг
Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України


«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233»


На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщені проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233» (далі – проект постанови) та аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект наказу підготовлено у зв’язку із необхідністю узгодження положень постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233 «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг» зі змінами, що відбулися в системі центральних органів виконавчої влади, зокрема, у зв’язку із реорганізацією Державної податкової служби України, Державної митної служби України, Міністерства доходів і зборів України та утворенням Державної фіскальної служби України, забезпечення належного функціонування територіальних органів ДФС, усунення можливих правових колізій, а також вилучення посилання на центральні органи виконавчої влади, що припинили свою діяльність внаслідок адміністративної реформи.

Крім того, проектом постанови передбачено приведення у відповідність до вимог ст. 34 та п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України положень Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг у частині визначення податкових (звітних) періодів, а також до вимог ст. 45, п. 48.3, п. 48.5 ст. 48, п. 63.6 ст. 63 Кодексу – реквізитів форми звіту про суми податкових пільг.

Прийняття нормативного акта забезпечить затвердження нової форми Звіту про суми податкових пільг (далі – Звіт), яка надасть можливість суб’єктам господарювання уточнювати показники сум податків та зборів, що не сплачені до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, а також подавати Звіт за основним та/або неосновним місцем обліку у контролюючих органах відповідно до порядку сплати податків і зборів, встановленого Бюджетним та Податковим кодексами України.

Зауваження та пропозиції до цього проекту постанови від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника: поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування, електронну – e.kogevnikova@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

В.о. директора Департаменту методологічної роботи з питань оподаткування О.В. ДоманськийДодаткові матеріали:Проект постанови (Завантажити)

Proekt_postanovi_KMU-1.doc [84 Kb] (cкачиваний: 2)Аналіз впливу регуляторного акта (Завантажити)Anal_z_vplivu_regulyatornogo_akta-1.doc [50 Kb] (cкачиваний: 2)
Пояснювальна записка (Завантажити)Poyasnyuvalna_zapiska-1.doc [39,5 Kb] (cкачиваний: 2)
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин