Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

10-денний строк для сплати податку слід рахувати від фактичної дати останнього дня подання декларації

Переглядів: 519 Коментарів: 0
загрузка...
10-денний строк для сплати податку слід рахувати від фактичної дати останнього дня подання деклараціїПодатківці нагадали, що з перенесенням терміну подання звітності, переноситься й термін сплати податку


У листі від 25.02.2016 р. №4085/10/28-10-06-11 податківці нагадують, що платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для отримання податкової декларації.
Правову позицію з питання застосування пункту 57.1 ПКУ висловлено Верховним судом України у постанові від 09.06.2018 р. по справі №21-18а15. Зокрема, зазначено, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, граничним строком подання такої декларації є перший після нього робочий день. Тому початок перебігу десятиденного строку для сплати визначеного у декларації податкового зобов’язання пов'язаний саме із таким робочим днем.
Тобто, 10-денний строк для сплати податку слід рахувати від фактичної дати останнього дня подання декларації за відповідний період.
Аналогічне роз’яснення було раніше розміщене у категорії "135.04 " сервісу "Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс".
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин