Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Податківці нагадали порядок декларування валютних цінностей

Переглядів: 584 Коментарів: 0
загрузка...
Податківці нагадали порядок декларування валютних цінностейЗокрема, роз'яснили, як отримати довідку про проведення декларування валютних цінностей


У листі від 22.02.2016 р. №3744/10/28-10-06-11 податківці нагадують, що Указом №319/94 встановлено обов’язковість щоквартального декларування суб’єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.
Порядок подання суб’єктами підприємницької діяльності Декларації про валютні цінності та отримання ними довідки про проведення декларування передбачено спільним листом НБУ та ДПАУ від 17.04.2003 року №28-311/1929-2823, №3368/5/23-5316.
Декларація подається до контролюючого органу за місцезнаходженням суб’єкта підприємницької діяльності у двох примірниках:
- один - залишається в контролюючому органі для обліку та контролю,
- на другому - ставиться штамп контролюючого органу і підпис відповідальної особи, до якої подано декларацію.
Суб’єкт підприємницької діяльності подає декларацію зі штампом контролюючого органу та підписом відповідальної особи до територіального управління НБУ за своїм місцезнаходженням. Після отримання декларації Нацбанк видає довідку про проведення декларування, яка засвідчується підписом начальника (заступника начальника) територіального управління НБУ та відбитком печатки відповідного територіального управління.
Цю довідку суб’єкт підприємницької діяльності подає контролюючому органу, до якого попередньо була подана декларація, для засвідчення підписом начальника відповідного контролюючого органу або його заступника та відбитком печатки.
Засвідчена та скріплена печатками довідка є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення суб’єктами підприємницької діяльності розрахунків за ЗЕД-договорами через уповноважені банки України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.
Декларації подають лише ті суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які мають валютні цінності та майно за межами України.
Термін реєстрації довідки про проведення декларування валютних цінностей - протягом 5 робочих днів.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин