Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Великі платники сплачуватимуть податок на прибуток по-новому

Переглядів: 574 Коментарів: 0
загрузка...
Великі платники сплачуватимуть податок на прибуток по-новомуВеликі платники сплачуватимуть податок на прибуток за місцем знаходження через нові рахунки в казначействі

Про це повідомив глава Державної фіскальної служби Роман Насіров на своїй сторінці в Facebook.
"ДФС завершує тестування з відкриття бюджетних рахунків для зарахування і розподілу податку на прибуток за місцем знаходження великого платника із застосуванням ознаки "99" (ознака великого платника податків, яку надає Казначейство)", - написав він.
Нововведення торкнеться компаній, у яких фактичне місцезнаходження і місце податкового обліку не збігаються.
Великі платники сплачуватимуть податок на прибуток по-новому


"Рахунки будуть відкриті для близько тисячі компаній. Це дозволить вирішити питання із зарахуванням до обласних бюджетів 10% податку на прибуток, сплаченого великими платниками і розподілити надходження від цього податку за перший квартал", - пояснило ЕП джерело в ДФС.
Нагадаємо, в цьому році Державна фіскальна служба перейшла на поквартальну сплату податку на прибуток.
Повернення надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на прибуток, за словами Насірова, буде здійснюватися казначейством за місцем зарахування коштів до бюджетів на підставі висновку органу ДФС, в якому великий платник стоїть на обліку.
Як відомо, з 1 січня 2016 року великі українські компанії були переведені в Центр з обслуговування великих платників податків.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин