Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оприлюднено Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ

Переглядів: 707 Коментарів: 0
загрузка...
Оприлюднено Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВВыдповыдно до ПКУ запроваджено ведення 2-х реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, а також формування у хронологічному порядку відповідно до черговості включення таких заяв до реєстрів та щоденна публікація таких реєстрів


На виконання підпункту 200.7.3 пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України і постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість» від 22.02.2016 р. №68 ДФС оприлюднено Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.
Інформація розміщена на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в підрозділі «Повідомлення про Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, зазначені у підпункті 200.7.1 пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України» розділу «Відшкодування ПДВ».
Платник податку самостійно у заяві зазначає про відповідність критеріям, визначеним п. 200.19 ПКУ (Реєстр 1), чи невідповідність цим критеріям (Реєстр 2) (пункт 200.7 статті 200 Кодексу).
Підставою для внесення заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ такого платника до Реєстру 1 (підпункт «а» пп. 200.7.1 п. 200.7 ст. 200 Кодексу) є одночасна відповідність критеріям, визначеним у пункті 200.19 статті 200 ПКУ.
Суми бюджетного відшкодування, не повернені до набрання чинності змін, відшкодовуються без використання реєстрів заяв, у порядку, який діяв до 1 лютого 2016 року.
Затвердженим Порядком визначено автоматичне включення поданих заяв до реєстрів, а також перелік інформації про стан розгляду кожної заяви, що вноситься до зазначених реєстрів. Реєстри заяв складаються з двох частин.
Практична реалізація публікації ДФС на офіційному веб-сайті другої частини реєстрів заяв здійснюватиметься поетапно (після розробки відповідного програмного забезпечення).
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин