Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Громадяни, які ввозять транспортні засоби для юридичних осіб, зобов’язані звітуватися про отримані доходи

Переглядів: 477 Коментарів: 0
загрузка...
Громадяни, які ввозять транспортні засоби для юридичних осіб, зобов’язані звітуватися про отримані доходи Громадяни, котрі імпортують транспортні засоби на замовлення підприємств і фірм та, відповідно, отримують від цієї діяльності доходи, зобов’язані до 1 травня 2016 року подати річну податкову декларацію про отримані доходи минулого року.

Порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи передбачено ст. 179 Податкового кодексу України.

«З огляду на специфіку Волині, тобто прикордонне розташування та тісні ділові зв’язки х європейськими країнами, чимало волинян імпортують різні транспортні засоби на замовлення підприємницьких структур. Тобто, фактично вони мають прибутковий бізнес, ця підприємницька діяльність приносить неабиякі доходи, однак бюджет втрачає певні суми несплаченого податку на доходи фізичних осіб. Разом з тим, ці громадяни користуються ресурсом територіальних громад, на території яких вони проживають, інфраструктурою та адміністративними, освітніми, медичними послугами. Ми рекомендуємо цим громадянам не ігнорувати свого конституційного обов’язку, подати річну податкову декларацію та сплатити до бюджету належну суму платежу», - акцентує увагу краян в.о. начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Якщо взяти до уваги, що громадяни-імпортери фактично здійснюють підприємницьку діяльність, то не буде зайвим зареєструвати такий бізнес офіційно, тим більше, що легальне підприємництво має ряд переваг, - наголошують в ГУ ДФС в області.

«Звичайно, що місцеві громади зацікавлені у тому, щоб кожен бізнесмен мав офіційну реєстрацію та сплачував єдиний податок, або ПДФО до місцевого бюджету за умови, що такий підприємець працюватиме на умовах загальної системи оподаткування. Водночас підприємці, котрі зобов’язані сплачувати єдиний внесок, можуть розраховувати на соціальні гарантії від держави у разі втрати працездатності чи інших страхових випадків»,- зазначає Олександр Юристовський.

Отож, в Головному управлінні ДФС у Волинській області закликають громадян, котрі в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податків, завітати в Центри обслуговування платників чи відділення ОДПІ в області і подати річну податкову декларацію. Фахівці територіальних органів ДФС нададуть кожному декларанту необхідну консультаційну допомогу. Докладніша інформацію про перебіг та особливості деклараційної кампанії - в банері «Декларуємо по-новому» на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин