Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Декларація з рентної плати зазнає змін: проект Мінфіну

Переглядів: 664 Коментарів: 0
загрузка...
Декларація з рентної плати зазнає змін: проект МінфінуДержавна фіскальна служба оприлюднила проект наказу Мінфіну „Про внесення змін до форми Податкової декларації з рентної плати”


Як відомо, Законом №909-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України, згідно з якими відмінено сплату авансових внесків та змінено податковий (звітний) період з кварталу на місяць для рентної плати за:
користування надрами для видобування корисних копалин за видобування нафти, конденсату, природного газу, у тому числі газу, розчиненого у нафті (нафтового (попутного) газу), етану, пропану, бутану;
користування радіочастотним ресурсом України;
транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.
Крім того, скасовано рентну плату за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України.
На виконання вимого чинного законодавства Державною фіскальною службою підготовлено проект наказу Мінфіну „Про внесення змін до форми Податкової декларації з рентної плати”, яким передбачається внести зміни до чинної форми декларації з рентної плати.
Зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом двох тижнів з дня публікації цього оголошення на адресу розробника:
поштову – 04655, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб,
електронну – avitenko@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин