Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

У разі оренди складу для зберігання паливно-мастильних матеріалів платником екоподатку є орендар

Переглядів: 570 Коментарів: 0
загрузка...
У разі оренди складу для зберігання паливно-мастильних матеріалів платником екоподатку є орендарЦе пояснюється тим, що саме під час провадження діяльності орендаря здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення


ДФСУ у листі від 19.02.2016 р. №3724/6/99-99-15-04-01-15 зазначає, що у разі оренди складу для зберігання паливно-мастильних матеріалів платником екоподатку за здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення є орендар. Це пояснюється тим, що саме під час провадження діяльності орендаря здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.
Отже, у нього виникає обов'язок подання декларації екологічного податку, зокрема за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, за місцем розміщення стаціонарних джерел.
Декларацію подають протягом 40 календарних днів, що настає за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів, а також сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин