Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Помилкова податкова накладна: як відобразити податкові зобов'язання у декларації?

Переглядів: 770 Коментарів: 0
загрузка...
Помилкова податкова накладна: як відобразити податкові зобов'язання у декларації?ДФСУ нагадує, що обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, зазначені в помилковій податковій накладній, не підлягають відображенню в декларації з ПДВ


ДФСУ у листі від 29.01.2016 р. №1721/6/99-99-19-03-02-15 нагадує, що обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, зазначені в помилковій податковій накладній, не підлягають відображенню в податковій декларації з ПДВ, оскільки в декларації зазначаються дані, відображені у складених на підставі первинних документів податкових накладних.
У разі помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг та реєстрації її в ЄРПН платник, з метою виправлення допущеної помилки, має право скласти розрахунок коригування до помилкової податкової накладної. Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем товарів/послуг з дотриманням визначених термінів реєстрації.
У разі порушення продавцем/покупцем граничних термінів реєстрації в ЄРПН податкової накладної та/або розрахунку коригування покупець/продавець таких товарів/послуг має право додати до декларації за звітний податковий період заяву зі скаргою на продавця/покупця. Це право зберігається за ним протягом 365 календарних днів, що настають за граничним терміном подання декларації за звітний період, у якому порушено граничні терміни реєстрації в ЄРПН. Заява зі скаргою є підставою для проведення контролюючим органом документальної позапланової перевірки контрагента для з'ясування достовірності та повноти нарахування ним зобов'язань з ПДВ.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин