Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Наслідки несплати за ліцензію на торгівлю алкоголем

Переглядів: 611 Коментарів: 0
загрузка...
Наслідки несплати за ліцензію на торгівлю алкоголем Податківці нагадали про наслідки несплати/несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

При видачі такої ліцензії за заявою суб’єкта господарювання, останній засвідчує підписом у заяві текст такого змісту: «З умовами і вимогами законодавства, іншими нормативними актами, які регулюють господарську діяльність у сфері здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями (АН) і тютюновими виробами (ТВ), ознайомлений і зобов’язуюсь їх виконувати, місце торгівлі, що заявлено в заяві, відповідає цим вимогам та розташоване у місцях, відносно яких НЕ встановлено обмежень щодо продажу АН і ТВ».

У разі несвоєчасної сплати чергового платежу за ліцензію на підставі письмового розпорядження органу, який її видав, дія ліцензії призупиняється — з моменту одержання суб’єктом господарювання відповідного письмового розпорядження. Поновлюється така дія ліцензії з моменту зарахування відповідного чергового платежу за ліцензію до бюджету.

Якщо протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії черговий платіж за ліцензію так і не вноситься, вона анулюється також шляхом прийняття органом, який її видав, відповідного письмового розпорядження.

Анулювання ліцензії несе за собою позбавлення суб’єкта господарювання права на провадження діяльності, зазначеної в такій ліцензії.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин