Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Чи можна оскаржити наказ про призначення податкової перевірки

Переглядів: 501 Коментарів: 0
загрузка...
Чи можна оскаржити наказ про призначення податкової перевіркиДержавна фіскальна служба України озвучила правову позицію Вищого адміністративного суду України щодо можливості оскарження наказу про призначення податкової перевірки.

Судді вважають, що видання керівником податкового органу наказу про проведення перевірки безпосередньо призводить до виникнення певних обов’язків у платника податків, щодо якого прийнято це рішення. Такий наказ має правове значення, отже, належить до актів у розумінні п. 1 ч. 1 ст. 17 КАС України. Відповідно, правомірність останнього може бути предметом розгляду в порядку адміністративного судочинства.

Оцінюючи правомірність наказу на проведення податкової перевірки зважають на те, чи можна з його змісту зрозуміти фактичну підставу проведення відповідної перевірки.

Водночас окремі дефекти оформлення наказу про призначення перевірки (зокрема, відсутність або неповнота посилань на конкретні пункти чинного законодавства) не повинні розцінюватися як підстава для визнання такого наказу протиправним, якщо з його змісту можна ідентифікувати передбачену законодавством фактичну підставу для призначення відповідної перевірки.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин