Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Заява про застосування спрощеної системи оподаткування: як заповнити рядки 4 та 8?

Переглядів: 566 Коментарів: 0
загрузка...
Заява про застосування спрощеної системи оподаткування: як заповнити рядки 4 та 8?Податківці роз'яснили, які відомості cлід зазначати у рядках 4 і 8 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та чи потрібно заповнювати поля «номер реєстрації в органі державної податкової служби», «дата взяття на облік в органі державної податкової служби»


ДФСУ в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 107.01) пояснила, що на підставі виписки з ЄДР у рядку 4 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування зазначають дані документа, що підтверджують державну реєстрацію такого платника податків (назва, номер та дата).
При цьому поля «номер реєстрації в органі державної податкової служби» та «дата взяття на облік в органі державної податкової служби» заяви заповнювати не обов’язково.
У рядку 8 «Обрана ставка єдиного податку при переході на спрощену систему оподаткування» заяви зазначаються обрана ставка єдиного податку та відповідна група.
Нагадуємо, що заяву для переходу на спрощену систему оподаткування з II кварталу 2016 року необхідно подати до 16 березня включно.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин