Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Декларація з податку на прибуток знову зазнає змін: проект Мінфіну

Переглядів: 390 Коментарів: 0
загрузка...
Декларація з податку на прибуток знову зазнає змін: проект МінфінуЧинну форму декларації приводять у відповідність до норм Податкового кодексу, які набрали чинності у зв'язку з прийняттям Закону №909


12 березня ДФСУ оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств».
Чинну форму декларації приводять у відповідність до норм Податкового кодексу, які набрали чинності у зв'язку з прийняттям Закону №909.
Зміни до декларації пов’язані із:
- заповненням платником податку розрахунку щомісячного авансового внеску у розмірі 1/12 податку на прибуток тільки за уточнюючими показниками декларацій за звітний період 2018 рік та 2018 рік;
- заповненням платником податку розрахунку авансового внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток, що підлягає сплаті до 31.12.2016, у декларації за три квартали 2016 року;
- доповненням різницями для коригування фінансового результату до оподаткування на період дії закону щодо фінансової реструктуризації.
Також викладено у новій редакції:
додаток АВ (завантажити): змінено порядок відображення суми перевищення дивідендів, що підлягають виплаті, над значенням об’єкта оподаткування за звітний рік, за результатами якого виплачуються дивіденди;
додаток ЗП (завантажити): доповнено показниками щодо зменшення нарахованої суми податку на суми податку на прибуток, отриманого з іноземних джерел, що сплачені суб'єктами господарювання за кордоном, а також врахування в зменшення податкового зобов’язання наступних (минулих) звітних (податкових) періодів суми нарахованого та сплаченого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів.
Переглянути проект змін до декларації >>>
Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника:
поштову – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування,
електронну – tatiana.chernysh@sfs.gov.ua, а також на поштову адресу Державної регуляторної служби України –01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.
Нагадаємо, що чинна на сьогодні форма декларації з податку на прибутку затверджена наказом Мінфіну від 20.10.2018 р. №897. Докладніше про неї читайте тут і тут, а також у спецвипуску "Декларація з податку на прибуток".
Докладніше запропоновані Мінфіном зміни до цієї декларації редакція розгляне після їх затвердження. Поки що це лише проект.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин