Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Документ в електронному вигляді повинен бути підтверджений електронним цифровим підписом

Переглядів: 432 Коментарів: 0
загрузка...
Документ в електронному вигляді повинен бути підтверджений електронним цифровим підписомДФС роз'яснила, чи є залізничною товарно-транспортною накладною отримана електронною поштою електронна накладна, яка засвідчує факт доставки товару залізничним транспортом


ДФС у Рівненській області в листі від 09.03.2016 р. № 573/10/17-00-15-02-10 зазначила, що перевізний документ – це розрахунковий документ установленої форми, оформлений на відповідному бланку перевізного документа чи сформований в електронному вигляді, що засвідчує укладення договору між залізницею і пасажиром (вантажовласником) на перевезення вантажу, вантажобагажу, багажу й видається пасажиру (відправнику, одержувачу багажу, вантажобагажу, вантажу) після оплати ним вартості цієї послуги.
Для оформлення перевезення вантажів у внутрішньому сполученні використовується накладна внутрішнього сполучення, форма та порядок заповнення якої встановлені Правилами оформлення перевізних документів.
Накладна згідно з цими Правилами може оформлятися і надаватися в електронному вигляді (із накладенням електронного цифрового підпису).
Електронний цифровий підпис призначений для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюється з використанням електронних документів. ЕЦП використовується фізичними та юридичними особами - суб'єктами електронного документообігу для ідентифікації підписувача та підтвердження цілісності даних в електронній формі.
Таким чином, документ в електронному вигляді повинен бути підтверджений електронним цифровим підписом, накладеним відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин