Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

І знову новації у сфері реєстрації прав на нерухомість

Переглядів: 572 Коментарів: 0
загрузка...
І знову новації у сфері реєстрації прав на нерухомість Мін’юст нагадав про зміни з 01.01.2016 у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Держреєстрація прав проводиться за заявами у сфері реєстрації прав будь-яким держреєстратором (працівником суб’єкта держреєстрації прав, нотаріусом, держвиконавцем). Реєстрація прав у результаті вчинення нотаріальної дії з нерухомим майном, об’єктом незавершеного будівництва проводиться нотаріусом, яким вчинено таку дію.

Сама держреєстрація проводиться у строк, що не перевищує:

5 робочих днів — для права власності та інших речових прав (адмінзбір — 0,1 розміру МЗП);

14 робочих днів — для права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс (адмінзбір — 1 МЗП);

24 годин (крім вихідних і святкових днів) — для обтяжень речових прав (адмінзбір — 0,05 розміру МЗП).

Реєстрація прав у результаті вчинення нотаріальної дії нотаріусом проводиться після завершення такої дії у межах загальних строків, установлених для держреєстрації прав.

Реєстраційні дії нотаріуси проводять незалежно від місцезнаходження нерухомого майна, на відміну від інших держреєстраторів, що реєструють нерухомість лише в межах області її місцезнаходження.

За результатами вчинення реєстраційних дій за бажанням заявника йому видаються інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, але без використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки держреєстратора.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин