Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Мінфін хоче повернути єдиний реєстр з відшкодування ПДВ

Переглядів: 362 Коментарів: 0
загрузка...
Мінфін хоче повернути єдиний реєстр з відшкодування ПДВЯк повідомил у прес-службі Міністерства фінансів, Мінфін готовий підтримати створення єдиного реєстру з відшкодування ПДВ

"У своїх пропозиціях щодо податкової реформи, які були подані Міністерством фінансів на розгляд Верховної Ради у грудні 2018 року, Мінфін пропонував створення єдиного публічного хронологічного реєстру з відшкодування ПДВ", - повідомили у міністерстві.
"Утім, за пропозицією народних депутатів, підчас розгляду змін до Податкового кодексу у Верховній Раді, було створено не один, а два публічні хронологічні реєстри", - заявили у Мінфіні.
Міністерство фінансів виконує дані зміни до законодавства, запевнили ЕП у Мінфіні, водночас, вважає, що вони є обтяжливими з точки зору адміністрування як для бізнесу, так і для Державної фіскальної служби.
"Тому ми готові підтримати пропозиції щодо створення єдиного публічного хронологічного реєстру з відшкодування ПДВ", - заявили у відомстві.
Нагадаємо, що з нового року компанії, які претендують на відшкодування ПДВ потрапляють до двох списків.
Перший формується з компаній, які відповідають критеріям Податкового кодексу. Мова про підприємства, які не перебувають у процедурі банкрутства з об'ємом активів, вартість яких у три рази перевищує заявлену до відшкодування суму. Мова про підприємства з часткою експорту не менше 40% загального обсягу поставок.
Другий реєстр складається з всіх інших компаній.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин