Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Скасовано положення щодо проведення уцінки та реалізації уцінених товарів. Створюйте своє!

Переглядів: 576 Коментарів: 0
загрузка...
Скасовано положення щодо проведення уцінки та реалізації уцінених товарів. Створюйте своє!З 9 березня 2016 року втратило чинність Положення про порядок уцінки і реалізації продукції, що залежалась, із групи товарів широкого вжитку і продукції виробничо-технічного призначення


Мінекономрозвитку та Мінфін наказом від 28.01.2016 р. № 117/19 скасували Положення про порядок уцінки і реалізації продукції, що залежалась, із групи товарів широкого вжитку і продукції виробничо-технічного призначення, затверджене сільним наказом Мінекономрозвитку та Мінфіну від 10.09.1996 р. №120/190.
Положення втратило чинність з 09.03.2016 р.
Оскільки нового положення не затверджено, то відтепер методологія для проведення уцінки товарів на законодавчому рівні не визначена.
Тож, якщо на підприємстві не було розроблено та затверджено внутрішнього положення щодо проведення уцінки та реалізації уцінених товарів, настав час його затвердити. При цьому за основу можна взяти скасоване Положення 120/190. Також доцільно у таке положення включити інші облікові аспекти, пов’язані з проведенням уцінки товарів.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин