Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Відображаємо у звіті з ЄСВ сторнування зарплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю

Переглядів: 455 Коментарів: 0
загрузка...
Відображаємо у звіті з ЄСВ сторнування зарплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністюРегіональні податківці нагадали, що сторновані суми перерахунку зарплати у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю відображаються у звіті з ЄСВ з від'ємним значенням за місяць, за який проводять сторнування


ДФС у Рівненській області у листі від 14.03.2016 р. №596/10/17-00-13-03-01 зазначила: якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній період, зокрема у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, нараховані суми включаються в заробітну плату того місяця, в якому були здійснені такі нарахування.
Суми перерахунків заробітку, пов’язані з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відображаються шляхом внесення від’ємних значень сум нарахованої зарплати.
Таким чином, сторновані суми перерахунку зарплати у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю відображаються у звіті з ЄСВ з від'ємним значенням за місяць, за який проводять сторнування.
Якщо зарплата сторнується у зв'язку з хворобою за 2018 рік , то на ці суми нараховується ЄСВ за ставками, чинними у 2018 році, а в таблиці 1 звіту з ЄСВ суми сторнованого утриманого ЄСВ відображають у відповідних рядках розділів 4 і 5 цієї таблиці з від'ємним значенням.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин