Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Підприємець-"загальносистемник" може включати до складу витрат суму орендних платежів

Переглядів: 516 Коментарів: 0
загрузка...
Підприємець-"загальносистемник" може включати до складу витрат суму орендних платежівФахівці ДФС роз'яснили, що фізособа-підприємець має право включати до витрат суму сплачених орендних платежів, які безпосередньо пов'язані з одержанням доходу протягом календарного (звітного) року, на підставі документального підтвердження факту їх сплати


ДФС у Харківській області у листі від 01.03.2016 р. №765/С/20-40-17-02-15 наголошує, що фізичні особи — підприємці на загальній системі оподаткування зобов'язані вести Книгу обліку доходів і витрат. У зазначеній Книзі за підсумком робочого дня, протягом якого отримано дохід, на підставі первинних документів здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджені витрати.
Порядок ведення Книги встановлено наказом Міндоходів №481.
Згідно з Порядком, у графі 8 «Інші витрати, пов'язані з отриманням доходу» фізична особа — підприємець відображає суму фактично понесених інших витрат, безпосередньо пов'язаних з одержанням доходу, зокрема витрати на сплату орендних та комунальних платежів, які повинні бути документально підтверджені.
Таким чином, фізична особа — підприємець має право включати до складу витрат суму сплачених орендних платежів, які безпосередньо пов'язані з одержанням доходу протягом календарного (звітного) року, на підставі документального підтвердження факту їх сплати.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин