Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оновлено Положення про рух коштів ЄСВ

Переглядів: 856 Коментарів: 0
загрузка...
Оновлено Положення про рух коштів ЄСВНове Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування набере чинності 25 березня 2016 року

Мінфін наказом від 12.02.2016 р. №54 (зареєстрований в Мін'юсті 02.03.2016 р.) затвердив нове Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Нагадуємо, що Положення розроблено з метою регламентування руху коштів єдиного внеску та фінансових санкцій (штрафів та пені) на рахунках, відкритих в органах Казначейства. Зокрема, у ньому прописано порядок:
відкриття рахунків для зарахування страхових коштів;
проходження та розподілу страхових коштів;
надання інформації про рух страхових коштів.
Положенням передбачено, що ДФС та її територіальні органи відкривають в органах Казначейства небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3719 "Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування" для зарахування та розподілу страхових коштів.
Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Готується до друку в "Офіційному віснику України" від 25.03.2016 р. №22.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин