Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

За які порушення штрафуватиме Держпраці

Переглядів: 575 Коментарів: 0
загрузка...
За які порушення штрафуватиме ДержпраціЯкщо раніше за порушення законодавства про працю роботодавець особисто ніс адміністративну відповідальність, то відтепер фінансові санкції застосовуватимуть і до підприємства, - Держпраці


Держпраці у Херсонській області нагадує, що постановою КМУ від 3 лютого 2016 р. № 55 внесені зміни до Постанови Кабміну від 17.07.2018 № 509 «Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення». Документ визначає механізм накладення на суб’єктів господарювання та роботодавців штрафів за порушення законодавства про працю. Їх перелік визначено у частині 2 статті 265 Кодексу законів про працю України.
Зокрема передбачено, що юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу (для наочності наводимо у вигляді таблииці - ред.):

За які порушення штрафуватиме Держпраці


11 березня 2016 року набув чинності наказ Мінсоцполітики від 02.02.2016 р. № 67, яким затверджена форма постанови про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами Державної служби України з питань праці, за порушення законодавства про працю та зайнятість населення.
Зазначені санкції мають право застосовувати Голова Держпраці, його заступники, начальники управлінь і відділів Держпраці із заступниками, начальники територіальних органів Держпраці та їх заступники.
Держпраці зауважує, що позиція наглядового відомства принципова - порушник повинен нести відповідальність за законом. Тож роботодавцям слід бути готовими до того, що у разі нехтування правами своїх працівників їм доведеться сплатити значно більші кошти, ніж було визначено раніше.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин