Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Мобілізовані держслужбовці подають декларацію про доходи після закінчення проходження військової служби

Переглядів: 652 Коментарів: 0
загрузка...
Мобілізовані держслужбовці подають декларацію про доходи після закінчення проходження військової службиМобілізовані, які не мали можливості подати декларацію до 1 квітня , подають таку декларацію протягом 30 робочих днів із дня закінчення військової служби або з дня переходу на військову службу за контрактом


ДФС у Волинській області зауважує, що суб'єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік та/або 2018 рік у зв’язку із мобілізацією подають таку декларацію за звітний період протягом 30 робочих днів із дня закінчення проходження військової служби, або з дня його переходу на військову службу за контрактом.
Такий порядок передбачений Законом України від 15 липня 2018 року № 610-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» щодо декларантів, які перебувають на військовій службі».
Якщо декларанти не можуть одержати інформацію про майно, доходи, видатки та зобов'язанні фінансового характеру мобілізованого члена сім'ї, декларація за 2018 рік та/або 2018 рік заповнюється без врахування інформації, яка невідома державному службовцю – суб'єкту декларування. У такому випадку разом із декларацією слід подати пояснювальну записку довільної форми, у якій перелічити, які саме позиції декларації не заповнені у декларації, та вказати причини їх не заповнення.
Водночас після отримання відповідних довідок про доходи та видатки мобілізованого члена сім'ї, суб'єкт декларування зобов'язаний подати уточнену декларацію за 2018 рік (2018 рік). Термін її подання – не пізніше 30 робочих днів з моменту усунення обставин, які перешкоджали йому одержати необхідні дані.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин