Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Відсутність доходу - не причина для неподання звітності єдинниками та платниками податку на прибуток

Переглядів: 477 Коментарів: 0
загрузка...
Відсутність доходу - не причина для неподання звітності єдинниками та платниками податку на прибутокПодатківці роз'яснили питання про подання звітності юрособами-платниками єдиного податку III групи та платниками податку на прибуток у разі відсутності показників


Нагадаємо, що п. 49.2 ПКУ встановлено обов'язок платника податків щодо подання декларації за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню щодо кожного окремого податку, платником якого він є.
Але податківці у своєму листі від 01.02.2016 р. №1987/6/99-99-19-01-01-15, спираючись на норму п. 40.1 ПКУ, доводять що на платників єдиного податку поширюються вимоги гл. 1 розд. XIV "Спеціальні податкові режими" ПКУ. Нормами цієї глави не перебачена можливість не подавати декларацію податковому органу у разі відсутності доходу у відповідному звітному періоді.
Щодо платників податку на прибуток ДФС зазначає: у разі наявності будь-яких показників, які підлягають декларуванню (в тому числі показників, які мають нульове значення або підлягають декларуванню у складі фінансової звітності, що подасться разом з декларацією), вони зобов'язані подавати декларацію та форми фінансової звітності.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин