Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Спрямування коштів сільгоспвиробниками зі спецрахунку на зарплату працівників є цільовим використанням

Переглядів: 484 Коментарів: 0
загрузка...
Спрямування коштів сільгоспвиробниками зі спецрахунку на зарплату працівників є цільовим використаннямЩоправда, за умови, що розрахунки з постачальниками в частині відшкодування сум ПДВ, сплачених (нарахованих) на вартість виробничих факторів, проведені в повному розмірі


ДФСУ в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.24) роз'яснило, що cпрямування коштів сільськогосподарськими товаровиробниками зі спеціального рахунку на виплату заробітної плати своїм працівникам, які задіяні у виробництві сільськогосподарських товарів/послуг, вважається цільовим використанням акумульованих коштів.
Не слід забувати, що насамперед відповідно до п. 209.2 ПКУ такі кошти сільськогосподарські підприємства мають використовувати лише для відшкодування суми ПДВ, сплаченої (нарахованої) постачальнику на вартість виробничих факторів, за рахунок яких сформовано податковий кредит, а от у разі наявності залишку такої суми податку - для інших виробничих цілей.
Також податківці зазначають, що таке використання можливе лише за умови, що розрахунки з постачальниками в частині відшкодування сум ПДВ, сплачених (нарахованих) на вартість виробничих факторів, проведені в повному розмірі.
Нагадуємо, що 18 березня набули чинності зміни до Порядку акумулювання сільгосппідприємствами сум ПДВ на спецрахунках, відкритих в банках і/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин