Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Відстрочення податкового боргу не може надаватись усім підприємствам із зони АТО, - Мінфін

Переглядів: 510 Коментарів: 0
загрузка...
Відстрочення податкового боргу не може надаватись усім підприємствам із зони АТО, - МінфінРішення про відстрочення приймаються керівником органу ДФС окремо по кожному платнику податків на підставі його заяви та поданих ним доказів (підтверджуючих документів)


Про це Мінфін повідомив у листі від 26.11.2018 р. №31-11150-10-10/36293.
Перелік обставин, що є підставами для відстрочення грошових зобов'язань (податкового боргу), та підтверджуючих ці обставини документів наведено у постанові КМУ від 27.12.2010 р. №1235. Переглянути перелік>>>
Розстрочення (відстрочення) податкового боргу, у тому числі який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), надається платнику податків у порядку, визначеному Наказом №574, на підставі його письмової заяви та доказів, що підтверджують настання обставин непереборної сили.
Окрім того, у листі податківці також нагадали, що платники ЄСВ, що перебувають на обліку в органах ДФС, розташованих в зоні АТО, на період проведення АТО звільняються від своїх обов'язків щодо своєчасного та в повному обсязі нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску, подання звітності до ДФС. Проте ці обов’язки мають бути виконані платниками ЄСВ після закінчення АТО.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин