Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Транспортне експедирування: чи потрібно коригувати фінрезультат на курсові різниці?

Переглядів: 577 Коментарів: 0
загрузка...
Транспортне експедирування: чи потрібно коригувати фінрезультат на курсові різниці?Податківці розглянули питання щодо відображення при розрахунку доходів і витрат курсових різниць від операцій в іноземній валюті у межах договору транспортного експедирування


ДФС у м. Києві у листі 18.03.2016 р. №6572/10/26-15-12-05-11 нагадує, що згідно з пп. 134.1.1 ПКУ об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку) на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III ПКУ.
Різниці, які виникають при коригуванні фінансового результату до оподаткування, встановлені статтями 138-140 ПКУ і не передбачають коригування фінансового результату на суми курсових різниць від операцій в інвалюті у межах договору транспортного експедирування.
Водночас податківці рекомендують з питання правильності відображення у бухобліку операцій, виражених в іноземній валюті за договорами транспортного експедирування, звертатись до Міністерства фінансів України.
Це правило діє й при здійсненні інших видів діяльності.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин