Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Які реформи планує здійснити Мінсоцполітики в 2016 році

Переглядів: 880 Коментарів: 0
загрузка...
Які реформи планує здійснити Мінсоцполітики в 2016 роціМіністерство соціальної політики продовжить реалізацію започаткованих реформ. Зокрема, це стосується об'єднання фондів соціального страхування та реформи системи зайнятості в Україні


Про це Міністр Павло Розенко сказав, виступаючи на VII з’їзді Федерації профспілок України.
Павло Розенко висловив сподівання, що розпочатий процес реформування і об’єднання фондів соцстрахування буде завершений до кінця року. „Прийняті всі необхідні законодавчі акти. Процес іде непросто, але ми послідовно рухаємось у цьому напрямку, і я сподіваюся, що єдиний фонд соціального страхування у 2016 році запрацює повноцінно ”, - зауважив він.
Основними напрямками у реформуванні системи зайнятості, за словами Міністра, є ухвалення нового Трудового кодексу та створення на базі Держслужби зайнятості принципово нової структури – Національного агентства зайнятості. Про проект Трудового кодексу докладніше тут >>>
Також Розенко наголосив, що кожен українець у 2016 році має побачити, що ті реформи, які започатковані у 2018 році, будуть проводитися далі, дають конкретний результат – зростання пенсій, зарплат, усіх видів соціальної допомоги. „У Державному бюджеті України закладено підвищення пенсій і соціальних стандартів з 1 травня 2016 року, а також з 1 грудня 2016 року. В цілому, у 2016 році відбудеться підвищення соціальних стандартів на 12,5%”, - нагадав він.
“Якщо ми побачимо, що Держбюджет, бюджет Пенсійного фонду за рахунок легалізації економіки та бізнесу в 2016 році будуть отримувати додатковий ресурс, він буде використаний для збільшення соцстандартів понад заплановані розміри”, — підкреслив Розенко.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин