Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Юрособа виплачує доходи підприємцю - єдиннику : що з ПДФО і військовим збором ?

Переглядів: 604 Коментарів: 0
загрузка...
Податківці роз'яснили , що юрособа при виплаті доходів підприємцю - платнику єдиного податку 2 і 3 групи не повинно нараховувати ( утримувати ) ПДФО і військовий збір

Юрособа виплачує доходи підприємцю - єдиннику : що з ПДФО і військовим збором ?ДФСУ у листі від 15.03.2016 р. №6161/10/26-15-13-01-12 зазначила, що юридична особа при виплаті доходів фізичній особі - підприємцю - платнику єдиного податку 2 та 3 групи не повинна нараховувати (утримувати) ПДФО та військовий збір.
Податківці це поянюють тим, що відповідно до норм ПКУ платник єдиного податку здійснює оподаткування такого доходу самостійно.
При цьому юридична особа, яка виплачує дохід зазначеній особі, зобов'язана відобразити такі виплати у податковому розрахунку за ф. 1-ДФ під ознакою доходу «157».
Від редакції: Зверніть увагу! Наявність копії витягу з реєстру платників єдиного податку знімає можливі питання оподаткування доходів ПДФО з урахуванням норми пп. 165.1.36 ПКУ. Норма цього підпункту говорить про те, що доходи фізособи, з яких сплачується єдиний податок, не оподатковуються ПДФО. Отже, якщо вид діяльності, за який ФОП виплачується дохід, співпадає з видами діяльності, зазначеними у такому витягу, ПДФО з такого доходу не утримується та не сплачується юрособою (а отже, не сплачується і військовий збір).
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин