Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Підприємства з державною часткою повинні відрахувати до держбюджету 75% прибутку

Переглядів: 493 Коментарів: 0
загрузка...
Підприємства з державною часткою повинні відрахувати до держбюджету 75% прибуткуУряд затвердив базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018 році госптовариств, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави


Постановою КМУ від 23.03.2016 р. №228 встановлено, що господарські товариства з державною часткою повинні спрямувати до Державного бюджету 75 % прибутку, отриманого за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018 році.
Відповідну суму надходжень у розмірі 2 497 200,00 тис. гривень передбачено Законом України "Про Державний бюджет на 2016 рік".
Дивіденди будуть відраховувати господарські товариства, у статутному капіталі яких є корпоративні права держави, а також господарські товариства, 50% і більше акцій (часток, паїв) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100%, у тому числі дочірніх підприємств, у розмірі 75%.
Водночас, з метою запобігання значного зростання тарифів на електричну енергію та відповідного зростання тарифів для її кінцевих споживачів, Уряд визначив базовий норматив для ПАТ "Укргідроенерго" у розмірі 30%.
Варто зазначити, що у разі невиплати підприємствами дивідендів до 1 липня 2016 року до їхніх керівників буде вжито заходів для розірвання контракту.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин