Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Чи потрібно коригувати фінрезультат на суму різниць між нарахованими та отриманими штрафами, пенею

Переглядів: 565 Коментарів: 0
загрузка...
Чи потрібно коригувати фінрезультат на суму різниць між нарахованими та отриманими штрафами, пенеюРозділом ІІІ ПКУ не передбачено необхідність такого коригування, - зауважують податківці. Як і не передбачено коригування фінансового результату на суму від реалізації продукції за вирахуванням наданих знижок


ДФСУ у листі від 12.03.2016 р. №5356/6/99-99-19-02-01-15 розглянула питання щодо відображення у звітності з податку на прибуток різниці між нарахованими та отриманими штрафами та пенею, а також доходу від реалізації продукції за вирахуванням наданих знижок.
Так, податківці зауважують, що розділом ІІІ Податкового кодексу не передбачено коригування фінансового результату:
на суму різниць між нарахованими та отриманими штрафами, пенею, неустойками;
та на суму від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за вирахуванням наданих знижок, вартості повернутих раніше проданих товарів, та податків і зборів.
Такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку при формуванні фінансового результату.
Нагадаємо, що з 01.01.2018 р. об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до Н(П)СБО або МСФЗ, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин