Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Послуги нерезидента: коригуємо податкове зобов’язання та кредит

Переглядів: 477 Коментарів: 0
загрузка...
Послуги нерезидента: коригуємо податкове зобов’язання та кредитПри виникненні підстав для коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту до накладної, складеної у зв’язку з отриманням від нерезидента послуг, складається розрахунок коригування


ДФС у Тернопільській області нагадує: якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми ПЗ та ПК постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування.
Коригування податкових зобов’язань відображається, зокрема, у рядку 7 декларації з ПДВ, а коригування податкового кредиту – у рядку 12 декларації з ПДВ.
Таким чином, при виникненні підстав для коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту, визначених ст. 192 ПКУ, отримувачем послуг – платником ПДВ до податкової накладної, складеної у зв’язку з отриманням від нерезидента послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, складається розрахунок коригування, який залишається у такого отримувача послуг.
Коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту на підставі складеного розрахунку коригування відображається одночасно у рядках 7 та 12 декларації з ПДВ, яка подається за звітний (податковий) період, у якому складено такий розрахунок коригування.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин