Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Оподаткування послуг з веб-дизайну від нерезидента: роз'яснює ДФСУ

Переглядів: 339 Коментарів: 0
загрузка...
Оподаткування послуг з веб-дизайну від нерезидента: роз'яснює ДФСУПодатківці розглянули питання щодо оподаткування послуг з веб-дизайну, які надаються нерезидентом резиденту за межами митної території України


ДФСУ у листі від 16.03.2016 р. №2735/O/99-99-19-03-02-14 нагадує, що правила оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг нерезидентом, місцем постачання яких визначена митна територія України, у разі їх постачання нерезидентом, встановлені статтею 208 ПКУ.
Цією статтею передбачено, що отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, нараховує податок за основною ставкою на базу оподаткування, визначену згідно з пунктом 190.2 ПКУ.
При цьому отримувач послуг складає податкову накладну із зазначенням суми нарахованого ним податку, яка є підставою для віднесення сум податку до податкового кредиту. Така податкова накладна підлягає обов’язковій реєстрації в ЄРПН.
Якщо отримувача послуг зареєстровано як платника ПДВ, сума нарахованого податку включається до складу ПЗ декларації за відповідний звітний період.
Якщо отримувача послуг не зареєстровано як платника ПДВ, то податкова накладна не виписується.
Щодо оподаткування податком на прибуток виплат за надані послуги, податківці нагадують, що будь-які доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками, визначеними пунктом 141.4 ПКУ.
Відповідно до абзацу "й" цього підпункту не вважаються доходом, отриманим нерезидентом із джерелом їх походження з України, що оподатковуються, доходи у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, переданих, виконаних, наданих резиденту від такого нерезидента (постійного представництва), у тому числі вартості послуг із міжнародного зв'язку чи міжнародного інформаційного забезпечення.
Водночас відповідно до пп. 141.4.6 ПКУ резиденти, які здійснюють виплати нерезидентам за виробництво та/або розповсюдження реклами, під час такої виплати сплачують податок на прибуток за ставкою 20% суми таких виплат за власний рахунок.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин