Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Заповнення форми №1ДФ при нарахуванні доходів у негрошовій формі - з коефіцієнтом чи без

Переглядів: 750 Коментарів: 0
загрузка...
Заповнення форми №1ДФ при нарахуванні доходів у негрошовій формі - з коефіцієнтом чи безУ разі надання платнику податку доходів у негрошовій формі, суми нарахованого доходу у графах 3 та 3а форми №1ДФ відображаються з урахуванням коефіцієнту, передбаченого п. 164.5 ПКУ


ДФС у листі від 04.04.2016 р. №7309/6/99-95-42-02-16 нагадує, що:
1) У графі 3а «Сума нарахованого доходу» податкового розрахунку за ф. №1ДФ відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з Довідником ознак доходів. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні.
Нарахований дохід відображається повністю, без вирахування:
ПДФО,
страхових внесків до Накопичувального фонду,
у випадках, передбачених законом, - обов’язкових страхових внесків до недержавного пенсійного фонду, які відповідно до закону сплачуються за рахунок заробітної плати працівника,
суми податкової соціальної пільги за її наявності;
військового збору (у періоді його справляння).
2) У графі 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку за формою №1ДФ відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом.
Згідно з п. 164.5 ПКУ під час нарахування (надання) доходів у будь-якій негрошовій формі базою оподаткування є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами, помножена на коефіцієнт, який обчислюється за такою формулою:
К = 100 : (100 - Сп), де
К – коефіцієнт;
Сп – ставка податку, встановлена для таких доходів на момент їх нарахування.
До наведеної формули застосовується діюча у 2016 році ставка податку 18% (для ставки податку 18%– коефіцієнт 1,21951).
Враховуючи, що цей коефіцієнт застосовується для визначення бази оподаткування, тому у разі надання платнику податку доходів у негрошовій формі, суми нарахованого доходу у графах 3а та 3 форми №1ДФ відображаються з урахуванням цього коефіцієнту.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин