Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Уточнюючий розрахунок з ПДВ подано до граничного терміну сплати податку: яку суму сплачувати?

Переглядів: 571 Коментарів: 0
загрузка...
Уточнюючий розрахунок з ПДВ подано до граничного терміну сплати податку: яку суму сплачувати?Платник податку подав уточнюючий розрахунок, яким зменшено податкові зобов’язання з ПДВ, задекларовані в декларації, до граничного терміну сплати податкових зобов’язань. Яка сума податкових зобов’язань підлягає сплаті на рахунок у СЕА ПДВ?


Фахівці ДФСУ в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.08) зазначили: незалежно від того, що при поданні платником ПДВ уточнюючого розрахунку після граничного терміну подання податкової звітності, але до граничного терміну сплати податкових зобов’язань, відбувається зменшення податкових зобов’язань з ПДВ, задекларованих в декларації за звітний (податковий) період, розрахунки з бюджетом з електронного рахунка будуть здійснені у сумі податку, зазначеній у декларації за звітний (податковий) період.
А тому платник податку у разі недостатності коштів на електронному рахунку для сплати суми ПДВ, задекларованій ним у декларації з ПДВ, повинен у строки, встановлені для самостійної сплати податку до бюджету, перерахувати на електронний рахунок необхідні кошти з власного поточного рахунка.
Надміру зараховані кошти до бюджету повертаються платнику податку на поточний рахунок у порядку, визначеному статтею 43 ПКУ. Докладніше про це тут >>>
Нагадаємо, що починаючи з лютого 2016 року помилки виправляють вже за допомогою уточнюючого розрахунку нової форми, яка затверджена Порядком №21. Про нюанси його заповнення розповіли податківці тут, а фахівці редакції ДК ось тут (для передплатників).
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин