Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Заповнюємо додаток 4 до декларації з ПДВ

Переглядів: 682 Коментарів: 0
загрузка...
Заповнюємо додаток 4 до декларації з ПДВФахівці ДФСУ роз'яснили порядок заповнення заява про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у СЕА ПДВ, (додаток 4 до декларації з ПДВ)


Податківці в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.20) нагадують, що платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування ПДВ, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та додають до декларації 0110, зокрема, додаток 4 "Заява про повернення суми бюджетного відшкодування та/або суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платника податку, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету"
Подання додатку 4 є обов’язковим при заповненні рядка 20.2 декларації.
Заповнюється цей додаток з урахуванням наступного.
Відомості, необхідні для формування показників критеріїв встановлених пп. 200.19.3 ПКУ, відображаються за трьома таблицями.
Сума бюджетного відшкодування, визначена у декларації за звітний (податковий) період (рядок 20.2 декларації) з ПДВ відповідно до ст. 200 ПКУ, відображається окремо:
у сумі (словами та цифрами), що перераховується на рахунок банку платника із зазначенням номеру рахунка (рядок 20.2.1 декларації);
у сумі (словами та цифрами), що враховується в рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету, із зазначенням коду бюджетної класифікації та рахунку платежу (рядок 20.2.2 декларації).
У відомостях щодо суми коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету, відображаються:
сума коштів на рахунку у СЕА ПДВ на момент подання декларації;
сума узгоджених податкових зобов’язань поточного звітного періоду (рядок 18.1 декларацій 0110, 0121 – 0123, 0130);
сума податкового боргу з податку на момент подання декларації;
сума коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що може бути перерахована до бюджету;
сума коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що може бути перерахована на поточний рахунок платника.
Загальна сума коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету в рахунок сплати ПЗ з ПДВ або підлягає перерахуванню на рахунок у банку (із зазначенням номеру рахунку) вказується словами та цифрами.
При цьому відомості щодо суми коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету, зазначаються лише у разі наявності такої суми коштів та якщо прийнято рішення щодо їх перерахування до бюджету або на поточний рахунок, яке відображено у заяві.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин