Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Заповнення полів 2 та 3 у разі уточнення показників декларації з податку на прибуток

Переглядів: 426 Коментарів: 0
загрузка...
Заповнення полів 2 та 3 у разі уточнення показників декларації з податку на прибутокДФСУ роз'яснила, що заповнення цих полів залежить від способу уточнення показників - у складі звітної (звітної нової) декларації чи в уточнюючій декларації

ДФСУ нагадує, що на підставі статті 50 ПКУ самостійне виправлення помилок здійснюється шляхом уточнення показників декларації у складі звітної (звітної нової) декларації за поточний звітний (податковий) період з поданням додатка ВП або в уточнюючій декларації.
У разі уточнення показників у складі звітної (звітної нової) декларації поле 2 «Звітний (податковий) період» та поле 3 «Звітний (податковий) період, що уточнюється» заповнюються одночасно. При цьому у полі 2 зазначається звітний (податковий) період, за який подається Декларація, а у полі 3 - звітний (податковий) період, який уточнюється.
У разі подання уточнюючої декларації у полі 2 «Звітний (податковий) період» та у полі 3 «Звітний (податковий) період, що уточнюється» відображається звітний (податковий) період, що уточнюється.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин