Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Філія втрачає статус платника ЄСВ, якщо розрахунки з працівниками перекладаються на головне підприємство

Переглядів: 373 Коментарів: 0
загрузка...
Філія втрачає статус платника ЄСВ, якщо розрахунки з працівниками перекладаються на головне підприємствоДФС у Полтавській області роз'яснила, що у разі зміни облікової політики та покладення обліку госпоперацій та розрахунків із застрахованими особами на головне підприємство, філія втрачає статус платника єдиного соцвнеску


ДФС у Полтавській області у листі від 01.04.2016 р. №1342/10/16-31-13-26 нагадує, що платниками ЄСВ є роботодавці – підприємства, установи та організації, інші юрособи, (незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання), які використовують працю фізосіб на умовах трудового договору чи за цивільно-правовими договорами, у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
У разі зміни облікової політики та покладення обліку господарчих операцій та розрахунків із застрахованими особами на головне підприємство, філія втрачає статус платника єдиного соцвнеску.
У зв’язку з цим вона повинна звільнити найманих працівників з подальшим їх переведенням (працевлаштуванням) в головному підприємстві.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин