Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Инвестиционные платежи, зачисленные на счет единщика, включаются в его доход

Переглядів: 280 Коментарів: 0
загрузка...
Инвестиционные платежи, зачисленные на счет единщика, включаются в его доходНалоговики разъяснили нюансы включения в состав дохода единщика инвестиционных платежей

Головне управління ДФС у м. Києві у листі від 04.04.2016 № 8013/10/26-15-12-04-18 зазначає: якщо сплата інвестиційних платежів по інвестиційному договору здійснюється у грошовій формі на розрахунковий рахунок платника єдиного податку, то такі суми включаються до складу доходу платника єдиного податку відповідного періоду.

Згідно із п. 292.6 ст. 292 ПКУ, датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Крім того податківці нагадують, що платники єдиного податку ІІІ групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду (Пунктом 296.3 ст. 296 ПКУ). Податкова декларація за календарний квартал повинна надаватись до контролюючого органу протягом 40 к.д., що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Платник зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 к.д., що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин