Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Исчисляем акцизный налог, если спирт получен до повышения ставок, а алкоголь реализуется после

Переглядів: 258 Коментарів: 0
загрузка...
Исчисляем акцизный налог, если спирт получен до повышения ставок, а алкоголь реализуется послеГФС разъяснила, как производителем алкоголя исчисляется акцизный налог, если спирт получен до повышения ставок акцизного налога, а реализация алкогольных напитков осуществляется после. Как в приложении 3 к декларации акцизного налога отражается такой расчет?

Податківці в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 116.09) зазначили, що в графах 1-9 додатка 3 до Декларації акцизного податку декларуються оподатковувані обороти, які фактично відбулися у звітному періоді із урахуванням діючих у цей період ставок акцизного податку. В тому числі декларуються окремим рядком оподатковувані обороти з реалізації алкогольної продукції, виготовленої зі спирту, отриманого до зміни ставок акцизного податку.

Отже, при реалізації, в періоді після підвищення ставок акцизного податку, виробниками алкогольних напоїв залишків готової спиртовмісної продукції та продукції, виробленої із залишків спирту, спиртової суміші, які утворилися до змін розміру ставок, акцизний податок обчислюється, виходячи з обсягів реалізації такої продукції та ставок акцизного податку, діючих на момент реалізації незалежно від стану погашення податкового векселя (погашений чи непогашений).
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин