Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

ЕСВ с зарплаты работника, который зарегистрирован предпринимателем

Переглядів: 409 Коментарів: 0
загрузка...
ЕСВ с зарплаты работника, который зарегистрирован предпринимателемКак удерживается ЕСВ, если работник является физлицом-предпринимателем и на предприятии получает зарплату 1000 грн - с начисленной ему или с минимальной зарплаты? Ответили налоговики

ДФС у Полтавській області роз'яснила: якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка ЄСВ, встановлена частиною 5 статті 8 Закону про ЄСВ, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: Статті



X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин