Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Як визначається дохід ФОП-єдиноподатника при експорті товарів

Переглядів: 554 Коментарів: 0
загрузка...
Як визначається дохід ФОП-єдиноподатника при експорті товарів Регіональні податківці роз’яснили, як визначити дохід фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку при здійсненні операцій з експорту товарів (робіт, послуг), якщо валютні кошти надходять на розподільчий рахунок та частина валютної виручки підлягає обов’язковому продажу. Так, розподільчі рахунки використовуються банківськими установами при перерахуванні певних видів доходів в іноземній валюті на поточні рахунки клієнтів як транзитні.

Тому до складу доходу платника єдиного податку від здійснення операцій з експорту товарів (робіт, послуг) включається сума коштів, яка надійшла на поточний рахунок у гривнях від обов’язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України. Валютні кошти, перераховуються у гривні за офіційним курсом НБУ на дату надходження їх на валютний рахунок фізичної особи — підприємця.

Що ж до необхідності при визначенні доходу враховувати курсові різниці за операціями, вираженими в іноземній валюті, фахівці ДФС зазначили таке. Позитивна різниця від продажу банком іноземної валюти за дорученням фізичної особи — підприємця не є доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин