Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Дві податкові накладні на одну поставку: складаємо розрахунок коригування

Переглядів: 523 Коментарів: 0
загрузка...
Дві податкові накладні на одну поставку: складаємо розрахунок коригуванняНа яку дату складається розрахунок коригування, якщо платником податку було помилково оформлено зайву податкову накладну (двічі на одне постачання)? Яка причина коригування зазначається в графі 2 такого розрахунку коригування?


Податківці в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.07) відповіли, що у випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складення двох податкових накладних на одну операцію з постачання товарів/послуг) та реєстрації їх в ЄРПН, платник податку з метою виправлення допущеної помилки має право скласти розрахунок коригування до помилкової (другої) податкової накладної.
При цьому у полі «Дата складання» зазначається «поточна» дата, тобто дата, на яку було виявлено помилку щодо зайво складеної податкової накладної.
У графі 2 розрахунку коригування зазначається «Виправлення помилки».
Нагадуємо, що з 1 квітня набрала чинності нова форма податкової накладної. Певна річ, змінив своє «обличчя» і розрахунок коригування до неї.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин