Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Податківці підготували зміни до порядку електронного адміністрування ПДВ

Переглядів: 482 Коментарів: 0
загрузка...
Податківці підготували зміни до порядку електронного адміністрування ПДВДФСУ оприлюднила проект постанови КМУ „Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість”


Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість” (завантажити) розроблений у зв’язку із необхідністю врегулювання проблемних питань в частині врахування в СЕА ПДВ сум „клірингу” (розрахунків платника податків з погашення заборгованості з різниці в тарифах).
Так, п. 200-1.3 ПКУ передбачено, що у разі проведення Казначейством розрахунків платника податків з погашення заборгованості з різниці в тарифах, в поповнення рахунка в СЕА ПДВ такого платника враховується в межах проведення розрахунків з податку сума зменшення залишку боргу з ПДВ, що обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі (далі – картотека), за коригуючими реєстрами.
Порядок та строки врахування сум зменшення картотеки Казначейства в поповнення рахунка в системі електронного адміністрування ПДВ встановлюються КМУ.
Такий порядок та строки визначені пунктом 9 Порядку електронного адміністрування ПДВ.
Проте, існуючий порядок не дає можливості збільшити поповнення електронного рахунку платника на суму проведених розрахунків у разі зміни картотеки або її відсутності.
За результатами численних зустрічей представників Мінфіну, ДФСУ та Держказначейства прийнято рішення, що єдиним можливим шляхом врегулювання цього питання є внесення змін до пункту 9 Порядку, який визначає порядок взаємодії ДФС та Державної казначейської служби України в процесі збільшення суми поповнення рахунків платників податків в системі електронного адміністрування ПДВ на суму „клірингу”.
Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника:
- поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України;
- електронну – m.temruk@sfs.gov.ua
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин